Kip Amabalaj Temizlik Gida ith ihr San ve Tic Ltd Şti

Asperox Asprin Çok Amaçlı Genel Temizleyici 4 Lt

22 ₺
  • Kargo Teslim süresi: En geç bugün saat 15:43
  • Tahmini Teslimat Tarihi: 26 - 28 Eylül


Asperox Asprin Çok Amaçlı Genel Temizleyici 4 Lt

Asperox Asprin

Asperox Asprin Çok Amaçlı Genel Temizleyici özel geliştirilmiş formülü sayesinde çamaşır, gömlek yaka ve kol kirlerinde, evinizdeki tüm yüzeylerde, banyoda, mutfakta, lavaboda, tezgah üstlerinde, duvarlarda, halı, koltuk, parke ve PVC’lerde, perde ve tüm döşemelerde leke çıkarmada güvenle kullanılır.

Kullanım Şekli

PVC, cam, küvet, lavabo, tuvalet, duş ve armatürlerde kirli yüzeyin üzerine ürünü püskürtünü. Sünger yardımıyla ovalayınız. Daha sonra yüzeyi durulayınız. Mutfak alanlarında, ocaklarda, tezgah üstü temizliğinde ürünü direkt yüzeye püskürterek siliniz. Daha sonra yüzeyi durulayınız.

Renkli kumaş, döşeme, halı gibi ürünlerde uygun bir alanda küçük denemeler yaparak renk ve kumaş uyumunu test ederek kullanınız. Gömlek, yaka ve kol kirlerinde ürünü direkt kirli bölgeye püskürtünüz. Daha sonra makinede yıkama yapınız.

Halı Yıkama Makinelerinde Kullanım

Halı yıkama makinelerinde halı şampuanı yerine kullanılabilir. Halı ve koltuk temizliği için 5 lt suya 100 ml ilave edin

Halı, koltuk ve döşemelerde kirli bölgeye püskürtünüz, sünger yardımıyla ovalayınız. Daha sonra temiz bir bez ile yüzeyi durulayınız. Ahşap yüzeylerde, cam temizliğinde 1/3 oranında sulandırarak kullanabilirsiniz.

Çamaşır Makinelerinde Kullanım

Beyaz ve renkli çamaşırların, tül ve perdelerin yıkanması için uygundur. Deterjan ile birlikte 100 ml (1/2 su bardağı) Asperox Aspirin, makinelerinizin deterjan gözüne su alırken ilave edilir.

22 ₺