Kip Amabalaj Temizlik Gida ith ihr San ve Tic Ltd Şti

kipambalaj 2010 yılında kurulduğundan beri ambalaj mazlemeleri ile başlaya serüvenine devam etmiş olup bölgede sektörün büyük firmalarının bölge bayiliklerini yapıp dağıtımlarını üstlenmiştir ayrıca parti, davetler, piknikler, doğumgünleri ve daha birçok kutlamada pratik ve şık Kullan At ürünleri ile de sektörde yer alıyor.
Hızlı ve kaliteli hizmeti ilke edinmiş olan kipambalaj, müşterilerine sürekli yenilenen ve çeşidi artan "renkli, pratik ve şık" alternatifler sunuyor.

Bir kez kullandıktan sonra alışkanlık yaratan, tüm özel günlere renk ve anlam katan kipambalaj.com ürünleri,müşterilerine zaman kazandırıyor,mutluluğa daha çok yer ayırmalarına ve misafirleriyle daha çok zaman geçirebilmelerine yardımcı oluyor.

kipambalaj.com tek kullanımlık ürünleri ile pratikliği ve şıklığı her an hisstterirken, geniş ürün çeşidi ile tüm ortamların vazgeçilmezi oluyor.
Gelişerek ilerleyen ve her zaman yenilikçi bakış açısını ön planda tutan kipambalaj.com ile gülümsemelere her zaman daha fazla yer ayrılıyor.